57 |

Psychiatrická léčebna v Lojovcích

Kód položky: 61137

1971–1972

olej, plátno

v 125 ✕ š 150 cm

Signatura: UD J. Jíra 72, na rubu J. Jíra 1971–2

Vystavováno: Oblastní galerie Liberec, 2019 Divadlo světla, 2021, Galerie umění Karlovy Vary

na rubu popis díla autorem; na rubu štítky výstav: Oblastní galerie Liberec, 2019, Divadlo světla, 2021, Galerie umění Karlovy Vary, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 550 000 Kč