158 |

Dva batři

Kód položky: 61479

olej, plátno

v 75 ✕ š 86 cm

Signatura: LD V Komárek 999, na rubu V. Komárek 1999

na rubu dedikace autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč