74 |

Budoár

Kód položky: 61432

olej, plátno

v 65 ✕ š 50 cm

Signatura: LD Načeradský 76

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 72 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 73 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 75 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 76 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 77 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 78 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 79 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 80 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 81 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 82 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 4 500 Kč
  • 83 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 84 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč