kolem 1922
olej, plátno
52 x 70,5 cmSignatura: sign. PN A. Justitz
na rubu razítko: vystaveno v Mánesu 1927, kat. č. 7, Provenience: ze sbírky dr. Karla Čapka, přiložena odborná expertíza PhDr. Jaromíra Zeminy.
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |