Aukční katalog živé akce číslo 45
olej, plech
24 x 31 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
olej, dřevěná deska
29,5 x 41,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
30. léta 19. s
olej, plátno
56,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
1882
olej, plátno
125 x 77,5 cm
Signatura: sign. LD K. Liebscher 1882
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem 1900
olej, plátno
71 x 64 cm
Signatura: sign. PD Lolek
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
73 x 102 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
konvolut 5 barevných dřevorytů na holandském ručním
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1924
olej, plátno
80 x 103 cm
Signatura: sign. LD Trampota
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1914
olej, lepenka
30 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
olej, plátno, kašírováno na sololitu
54 x 43 cm
Signatura: sign. LD 1923 Kars s dedikací
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
komb. technika, tuš, pastel, koláž
29,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
34,5 x 80,5 cm
Signatura: sign. PD Tichý 35
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 1932
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kolem 1922
olej, plátno
52 x 70,5 cm
Signatura: sign. PN A. Justitz
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, plátno
49 x 45 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 25
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1935 - 1938
olej, plátno
43,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Maxim Kopf
1930 - 1935
olej, lepenka
22,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
20. léta 20. s
olej, plátno
82,5 x 56 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1906
olej, plátno
72,1 x 97 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |
1951
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 51
olej, překližka
48 x 49 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1943, na rubu značeno 20/4 1943 monogram
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
86 x 64 cm
Signatura: sign. PD Toyen 26
Vyvolávací cena: | 9 500 000 Kč |
olej, plátno
41 x 46 cm
Signatura: sign. PD J. Č. 32
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1940
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
komb. technika, barevné křídy, pastel, karton
33,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 43
olej, dřevěná deska
46,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
olej, překližka
55 x 50 cm
Signatura: sign. LD Karel Souček 43
olej, plátno
95 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 46
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, sololit
64 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
olej, sololit
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45
1951
olej, karton
65 x 83 cm
Signatura: sign. PD Matal 51
kombinovaná technika, kvaš, uhel, tužka, karton
30 x 43 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 69
kombinovaná technika, pastel, tužka, karton
24,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, dřevěná deska
33 x 42 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |