1924
olej, plátno
80 x 103 cmSignatura: sign. LD Trampota
na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem, štítky a razítka z výstav: Galerie umění Karlovy Vary, Vystaveno v Mánesu 1943, Východočeská galerie Pardubice květen 1976, Oblastní galerie Liberec červenec - srpen 1976.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |