olej, plátno
Signatura: PD Emil Filla 31
Vystavováno: Prodejna Mánesa, Praha (razítko na blindrámu) The Mayor Gallery, London (štítek na blindrámu)
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.