160 |

Předjaří

Kód položky: 59574

olej, plátno

v 90 ✕ š 130 cm

Signatura: PD Smetana 64, na rubu Jan Smetana / 1964

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč