32 |

Bez názvu (V kulisách města)

Kód položky: 59851

olej, plátno

v 45 ✕ š 95 cm

Signatura: LD Liesler 40

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 30 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 31 | František Gross
    Vyvolávací cena: 49 000 Kč
  • 33 | Oskar Kokoschka
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 34 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 35 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 36 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 37 | Jiří Bielecki
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 38 | František Gross
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 39 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 40 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 41 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 42 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč