45 |

Rovné pohyby (hokej)

Kód položky: 59084

olej, plátno

v 145 ✕ š 120 cm

Signatura: PD Vohrabal 70, na rubu J. Vohrabal / 1970

rámováno, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč