147 |

Dvě nymfičky

Kód položky: 58844

akryl, plátno

v 54,5 ✕ š 65 cm

Signatura: PD Načeradský 79, na rubu Načeradský / 79

rámováno, na rubu malba akrylem, na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč