145 |

Bez názvu

Kód položky: 58845

olej, plátno

v 51 ✕ š 40 cm

Signatura: na rubu Načeradský 71

Provenience: zakoupeno z galerie Aspekt

Vyvolávací cena: 35 000 Kč