50 |

Spí a neví

Kód položky: 57669

1973–1974

olej, sololit

v 100 ✕ š 70 cm

Signatura: PN Liesler 73-74, na rubu Josef Liesler 1973-74

rámováno, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 48 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 49 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 51 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 52 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 53 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 54 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 55 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 680 000 Kč
  • 56 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 57 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 58 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 59 | Václav Cigler
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 60 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč