135 |

Kolotoč

Kód položky: 57755

olej, plátno

v 65 ✕ š 80 cm

Signatura: PD J. Jíra 1966, na rubu J. Jíra 1966

Vystavováno: Frýdek - Místek 1972

rámováno, na rubu popis díla autorem a štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč