46 |

Jezero

Kód položky: 56408

1. pol. 60. let 20. stol.

olej, sololit

v 55 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Mirek

Reprodukováno: Bohumír Matal, Cerm a Nauma, Brno 2006, str. 76, obr. 47

PD dedikace autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč