65 |

Figura

Kód položky: 56533

olej, plátno

v 135 ✕ š 105 cm

Signatura: PD Smetana 92., na rubu Jan Smetana / 1992

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 63 | Ladislav Sutnar
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 64 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 66 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 67 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 68 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 69 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 70 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 71 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 72 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 73 | Lubomír Typlt
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 75 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč