75 |

V protisvětle

Kód položky: 55974

olej, plátno

v 145 ✕ š 200 cm

Signatura: LD Typlt 10

na rubu název díla autorem, přiložený autorský certifikát s fotografií a s potvrzením pravosti díla

Vyvolávací cena: 150 000 Kč