Aukce 80

18 |

Žena s děvčátkem a košíkem

Kód položky: 55171

olej, plátno

60 x 45,5 cm

Signatura: sign. LD Jar. Král 1939

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: ze sbírky šéfredaktora brněnského rozhlasu, přiložena potvrzení o zapůjčení na výstavy, vystaveno: Dům umění města Brna, 1957, Krajská galerie v Ostravě, 1957, varianta obrazu reprodukovaná v mono

Vyvolávací cena: 480 000 Kč