Aukce 80

18 |

Žena s děvčátkem a košíkem

Kód položky: 55171

olej, plátno

60 x 45,5 cm

Signatura: sign. LD Jar. Král 1939

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: ze sbírky šéfredaktora brněnského rozhlasu, přiložena potvrzení o zapůjčení na výstavy, vystaveno: Dům umění města Brna, 1957, Krajská galerie v Ostravě, 1957, varianta obrazu reprodukovaná v mono

Vyvolávací cena: 480 000 Kč

  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 19 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 20 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč