Aukce 80

60 |

Variamobilní princip s elementem L

Kód položky: 55227

1965-1970

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1965-1970

na rubu popis díla auotrem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 58 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 59 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 61 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 62 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 430 000 Kč
  • 63 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 64 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 65 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 66 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 67 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 68 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 69 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 70 | Lubomír Typlt
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč