Aukce 80

105 |

U Doks

Kód položky: 55139

olej, malířská lepenka

31,5 x 44,5 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý, na rubu Ot. Nejedlý

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 32 000 Kč