Aukce 80

40 |

Padající staré flétny

Kód položky: 55265

olej, plátno na desce

104 x 134,5 cm

Signatura: sign. PN Medek 1960

na rubu název díla, provenience: Melle-Moeck, reprodukováno: Polana Bregantová – Mikuláš Medek, Gema Art, 2002, nestránkováno (str. 66)

Vyvolávací cena: 3 600 000 Kč