Aukce 80

41 |

Obraz

Kód položky: 55215

kombinovaná technika, olej, laky, písky, plátno

140 x 102 cm

Signatura: sign. UD Istler 65, na rubu Istler 1965

na rubu štítek s popisem a štítek Art centrum Praha, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Josef Istler v soukromých sbírkách, Galerie Vltavín, 2016, str. 91, Bulletin galerie Bayer and Bayer, č. 23/2001, str. 2, provenience: původn

Vyvolávací cena: 350 000 Kč