Aukce 80

8 |

Na divanu (Akt zezadu)

Kód položky: 55204

kolem 1929

olej, plátno

60 x 74 cm

Signatura: sign. LD F. Eberl

na rubu štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Galerie Barreiro, Paříž, 1929; Galerie Barreiro, Paříž, 1932; Musée de Montmartre, Paříž, 1987

Vyvolávací cena: 130 000 Kč