Aukce 80

8 |

Na divanu (Akt zezadu)

Kód položky: 55204

kolem 1929

olej, plátno

60 x 74 cm

Signatura: sign. LD F. Eberl

na rubu štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Galerie Barreiro, Paříž, 1929; Galerie Barreiro, Paříž, 1932; Musée de Montmartre, Paříž, 1987

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 6 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 7 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 9 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 11 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | František Vobecký
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 15 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 18 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč