Aukce 80

10 |

Ležící akt (Nora Berta Kars)

Kód položky: 55161

1943-1944

olej, lepenka

37,5 x 45 cm

Signatura: sign. PN Kars, na rubu Georges Kars 1943-1944

na rubu přípis autorem: Nora Berte Kars a razítko: Racher and Co., Zürich, odborná expertiza PhDr. Rae Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč