Aukce 80

82 |

Diptych - Potok

Kód položky: 55230

olej, plátno / cibachromová fotografie

100 x 71 / 62 x 46 cm

Signatura: sign. PD D. Fischer 86

Vyvolávací cena: 50 000 Kč