Aukce 80

43 |

Bez názvu

Kód položky: 55273

koláž, skleněné korálky, olej, monotyp, karton

30 x 24 cm

Signatura: sign. PD St. Podhrázský

na rubu autorský štítek

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

  • 41 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 44 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 100 000 Kč
  • 45 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 46 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 48 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 49 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 51 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 53 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč