Aukce 80

76 |

Barva světla

Kód položky: 55233

2005

akryl, plátno

80 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu Garcia Rossi Paris 8/05

na rubu popis díla autorem, přiložený certifikát pravosti

Vyvolávací cena: 80 000 Kč