Aukce 80

29 |

Akt

Kód položky: 55148

olej, plátno

66 x 50,5 cm

Signatura: sign. PN Jan Bauch 1980

vystaveno: NG Praha 1984, SNG 1985, Mánes 1998, reprodukováno: monografie Jan Bauch, Galerie Art Praha 2012, str. 287, obr. 229.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 30 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 32 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 37 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 38 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč