Aukce 73

Vzpomínka

Kód položky: 53690

1970-1993

olej, sololit

131 x 162 cm

Signatura: sign. PD Fr. Ronovský 70-93

reprodukováno: monografie Jiří Urban - František Ronovský, Jakur, 2007, str. 174

Vyvolávací cena: 270 000 Kč