Exkluzivní výběr obrazů
Mimořádná nabídka světové malířské tvorby
Aukční výstava:
9. 10 - 19. 10. 2019
Aukční katalog večerní aukce číslo 73
olej na dřevěné desce
45 x 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1889
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
153 x 106 cm
Signatura: sign. PD A. Mucha 89 Paris
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
1910-1913
bronzová plastika
v. 95,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kolem 1900
olej, lepenka
58 x 64 cm
Signatura: sign. PN Panuška
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1916
pastel, uhel, tužka
31 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vl. Hofman
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1914
pastel, papír
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kvaš, akvarel, papír
31,2 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
kvaš, dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: sign. UD Kupka, na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kvaš, dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: sign. PD Kupka, na rubu autorské razítko
1924
olej, plátno
56 x 74 cm
Signatura: sign. LD Kars 24, na rubu Kars
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. PD J. Grus, LD 1932
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LN monogram VŠ 26
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
38 x 53 cm
Signatura: sign. PN V. Špála 30
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD R Kremlička 1929
olej, deska
91 x 75,5 cm
Signatura: sign. LD Matulka
bronzová plastika, kamenný podstavec
v. 45,5 cm
Signatura: sign. na plintě Emil Filla
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
27 x 36,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Emil Filla 28.
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
22,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 36
štětcová malba tuší, ruční papír
49 x 41 cm
Signatura: sign. LU František Tichý 29
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
41 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD F. Janoušek
Vyvolávací cena: | 590 000 Kč |
olej, plátno
88,5 x 115,5 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1933
Vyvolávací cena: | 10 000 000 Kč |
1958-1960
olej, plátno
22 x 27 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
66 x 74 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 41, na rubu na blindrámu Karel Černý
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
olej, sololit
39 x 48 cm
Signatura: sign. PD Lacina 46, na rubu B. Lacina pod dedikací
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
33,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Lacina 46.
bronzová plastika
v. 58 cm
Signatura: sign. na plintě O. Janeček 44
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund. 46.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem 1950
kreba kuličkovým perem, novinový papír
17 x 4,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, karton
19,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Luce
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 47 cm
Signatura: sign. PD A. Lhote
30. léta 20. s
olej, plátno
47 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vaszary J.
asambláž, hliníkové desky, deska
112 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu Alviani, na autorském štítku Alviani, autorské razítko
opticko-kinetický objekt 10/20
38 x 38,5 cm
Signatura: sign. UD Wilding 65
reliéf, polystirol
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Hans J. Glattfelder 1969
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
opticko-kinetický reliéf, asambláž, textilní pásky,
59 x 59 cm
Signatura: sign. na rubu Alberto Biasi 1974