Aukce 73

133 |

Svatební dvojice

Kód položky: 53577

olej, sololit

46 x 29,5 cm

Signatura: sign. PD O. Janeček 83

na rubu název díla autorem a autorský štítek s číslem katalogu 2420

Vyvolávací cena: 55 000 Kč