Aukce 73

42 |

Prochromatique 1073

Kód položky: 53701

2018

akryl, plátno, kovová kontrukce

100 x 100 x 10 cm

Signatura: sign. na rubu Pérez Flores

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 40 | Emilio Scanavino
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 41 | Julio Le Parc
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 43 | Günter Hornig
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 44 | Andrzej Nowacki
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 45 | Bronislav Kierzkowski
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 47 | Alojz Klimo
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 48 | Vera Molnár
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 49 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 51 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 52 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč