Aukce 73

109 |

Pražská periferie v zimě

Kód položky: 53669

olej, plátno

50 x 73 cm

Signatura: sign. PD K. Holan 50

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 35 000 Kč