Aukce 73

38 |

P 225/G - konvolut 4 ks

Kód položky: 53665

1978-1979

4 x akryl, plátno

4 ks 40 x 40 cm

Signatura: sign. 4 x na rubu Mohr 78/79

na rubu 4 x název díla autorem a štítek Collection Véronique et Pierre Riverin

Vyvolávací cena: 120 000 Kč