Aukce 73

38 |

P 225/G - konvolut 4 ks

Kód položky: 53665

1978-1979

4 x akryl, plátno

4 ks 40 x 40 cm

Signatura: sign. 4 x na rubu Mohr 78/79

na rubu 4 x název díla autorem a štítek Collection Véronique et Pierre Riverin

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 36 | Alberto Biasi
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 37 | Walter Fusi
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 39 | Sol LeWitt
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 40 | Emilio Scanavino
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 41 | Julio Le Parc
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 42 | Darío Pérez-Flores
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 43 | Günter Hornig
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 44 | Andrzej Nowacki
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 45 | Bronislav Kierzkowski
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 47 | Alojz Klimo
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 48 | Vera Molnár
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč