Aukce 73

80 |

NOC, DEN

Kód položky: 53725

1974/1996/2003

olej, akryl, tužka, plátno

100 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný

Vyvolávací cena: 260 000 Kč

  • 78 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 79 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 81 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 82 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 83 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 84 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 85 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 86 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 87 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 88 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 89 | Stanislav Diviš
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 90 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč