Aukce 73

108 |

Milenci (básník a jeho múza)

Kód položky: 53588

1904

olej, lepenka

70 x 89,5 cm

Signatura: sign. PD Hugo Boettinger 1904

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 45 000 Kč