Aukce 73

117 |

Lidová slavnost

Kód položky: 53662

olej, plátno

73,5 x 103,5 cm

Signatura: sign. PD K. Souček 57

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 60 000 Kč