Aukce 73

58 |

Kompozice (Imaginativní zátiší)

Kód položky: 53659

olej, plátno

76 x 86 cm

Signatura: sign. LD V. Tittelbach

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 125 000 Kč