Aukce 73

53 |

Festival kruhu

Kód položky: 53716

olej, plátno

161 x 125 cm

Signatura: sign. na rubu Medek 62

na rubu název díla autorem, reprodukováno: na fotografii z výstavy v roce 1962

Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč