olej, plátno
Signatura: sign. PD R Kremlička 1929
chemicko-technilogický průzkum Dorothea Pechová, provenience: Dr. Ivo Rotter, Belvedere, Vídeň, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.