Aukce 73

107 |

Dívčí akt - Léto

Kód položky: 53706

1914

olej, plátno

74 x 50 cm

Signatura: sign. LD H. Böettinger 1914

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 70 000 Kč