Aukce 73

118 |

Commedia dell Arte

Kód položky: 53670

olej, plátno

67,5 x 94,5 cm

Signatura: sign. LD Rudolf Kundera

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 50 000 Kč