Aukce 73

10 |

Cimaise I./Ležící akt (Nue couché)

Kód položky: 53710

1924

olej, plátno

56 x 74 cm

Signatura: sign. LD Kars 24, na rubu Kars

na rubu autorem název díla Cimaise I., na rubu štítek s popisem díla z roku 1924, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč

  • 8 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 9 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Grus
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 12 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 13 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 14 | Rudolf Kremlička
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 15 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč