Aukce 73

68 |

Chráněné místo

Kód položky: 53696

olej, plátno

105 x 116 cm

Signatura: sign. LD 87 Valter

na rubu popis díla autorem a přípis (Tábor 1236), vystavováno

Vyvolávací cena: 190 000 Kč