Aukce 73

106 |

Cestou na pastvu

Kód položky: 53625

olej, deska

82 x 70 cm

Signatura: sign. PD Lolek St.

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 50 000 Kč