Aukce 73

126 |

Čekám na tebe! Tvá S.

Kód položky: 53657

2016

olej, sololit

98 x 43 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku A. Mikulka / 2016

na rubu na štítku popis díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč