Aukce 73

86 |

Bez názvu

Kód položky: 53558

kombinovaná technika, olej, tužka, plátno

84 x 70 cm

Signatura: sign. PD Huhaba

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 84 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 85 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 87 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 88 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 89 | Stanislav Diviš
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 90 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 91 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 92 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 93 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 94 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 95 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 96 | Sándor Bortnyik
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč