Aukce 72

40 |

Ptačí herci

Kód položky: 52267

olej, sololit

69 x 89 cm

Signatura: sign. PD Matal 79

na rubu štítek s popisem díla vystaveno: Dům umění m. Brna, 1998/99

Vyvolávací cena: 240 000 Kč