Aukce 72

179 |

Milenci

Kód položky: 52346

olej, plátno

100 x 82 cm

Signatura: sign. PD Načeradský 63

na rubu štítek výstavy vystaveno: Galerie Zdeněk Sklenář, Litomyšl, 2018

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 177 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 178 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 180 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 181 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 182 | Jan Hendrych
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 183 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 184 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 185 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 186 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 187 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 188 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 189 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč