Aukce 72

149 |

Dvojice (Zúžený prostor)

Kód položky: 52302

olej, sololit

35 x 50 cm

Signatura: sign. PD Matal 84, na rubu Matal 84

na rubu název díla a dedikace autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč